OpenPublic (7.x-1.4) - en to et translation catalogue (74 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: title
et: pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Content
et: Sisu

en: Author
et: Autor

en: Description
et: Kirjeldus

en: more
et: veel

en: Resources
et: Ressursid

en: Login
et: Sisselogimine

en: Reset
et: Tühista

en: Image
et: Pilt

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Display
et: Kuva

en: Menu
et: Menüü

en: Event
et: Sündmus

en: Attachment
et: Manus

en: action
et: toiming

en: Files
et: Failid

en: Node
et: Postitus

en: All
et: Kõik

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Location
et: Asukoht

en: Term
et: Termin

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Media
et: Meedia

en: Address
et: Aadress

en: Desc
et: Kahanev

en: next
et: järgmine

en: Profile
et: Profiil

en: Defaults
et: Vaikesätted

en: Logout
et: Logi välja

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Department
et: Osakond

en: Attachments
et: Manused

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Document
et: Dokument

en: image
et: pilt

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Photo
et: Pilt

en: Webform
et: Veebivorm

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
et: Kasutajatele uue vormi või küsimustiku koostamine. Postitused ja nende statistika salvestatakse ning see on saadaval vastavate õigustega kasutajatele.

en: Apply
et: Rakenda

en: Select
et: Vali

en: Biography
et: Biograafia

en: Add terms
et: Lisa terme

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Offset
et: Nihe

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Dates
et: Kuupäevad

en: Dashboard
et: Töölaud

en: Main menu
et: Peamenüü

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Resource
et: Ressurss

en: Blog entry
et: Ajaveebi sissekanne

en: Sidebar First
et: Esimene külgriba

en: User menu
et: Kasutajamenüü

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
et: <em>Peamenüüd</em> kasutatakse paljudel lehtedel peamiste sektsioonide kuvamiseks, see asetseb tihti ülemisel navigeerimisribal.

en: Media Gallery
et: Meedia galerii

en: Branding
et: Kaubamärk

en: Sidebar Second
et: Teine külgriba

en: Header First
et: Esimene päis

en: Header Second
et: Teine päis

en: Footer First
et: Esimene jalus

en: Footer Second
et: Teine jalus

en: User Bar First
et: Esimene kasutajariba

en: User Bar Second
et: Teine kasutajariba

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
