OpenPublic (7.x-1.4) - en to ka translation catalogue (35 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Author
ka: ავტორი

en: Description
ka: აღწერა

en: more
ka: მეტი

en: Resources
ka: რესურსები

en: Image
ka: სურათი

en: link
ka: ბმული

en: Display
ka: ჩვენება

en: Menu
ka: მენიუ

en: Attachment
ka: მიმაგრებული ფაილი

en: action
ka: ოპერაცია

en: Files
ka: ფაილები

en: All
ka: ყველა

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Media
ka: მედია

en: Desc
ka: აღწერა

en: next
ka: შემდეგი

en: Profile
ka: პროფილი

en: Logout
ka: გამოსვლა

en: Attachments
ka: მიმაგრებული ფაილები

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: image
ka: სურათი

en: Add terms
ka: ტერმინების დამატება

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: Dates
ka: თარიღები

en: - All -
ka: - ყველა -
