OpenPublic (7.x-1.4) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: action
or: କାର୍ଯ୍ଯ

en: Block
or: ବ୍ଲକ
