OpenPublic (7.x-1.4) - en to ug translation catalogue (34 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: title
ug: ماۋزۇ

en: Status
ug: ھالەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Description
ug: بايانى

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Login
ug: كىرىش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: URL
ug: ئادرېس

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: All
ug: ھەممە

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Location
ug: ئورنى

en: Thumbnail
ug: كىچىك كۆرۈنۈش

en: Media
ug: مېدىيا

en: Address
ug: ئادرېس

en: Defaults
ug: سۈكۈت

en: Logout
ug: چېكىنىش

en: Sort by
ug: تىزىش

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: image
ug: رەسىم

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: Dates
ug: چېسلاسى

en: Dashboard
ug: باشقۇرۇش بېتى

en: Main menu
ug: باش تىزىملىك

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Blog entry
ug: بلوگ يىزىش

en: User menu
ug: تىزىملىك
