OpenPublic (7.x-1.5) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Status
os: Статус

en: Content
os: Мидис

en: Author
os: Автор

en: Description
os: Афыст

en: Reset
os: Раздæрау

en: Image
os: Сурæт

en: Summary
os: Иумиагæй
