OpenPublic (7.x-1.6) - en to af translation catalogue (31 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: title
af: titel

en: Content
af: Inhoud

en: Author
af: Outeur

en: Description
af: Beskrywing

en: more
af: meer

en: Login
af: Gebruiker

en: Reset
af: Herstel

en: Image
af: Beeld

en: Attachment
af: Aanhangsel

en: action
af: aksie

en: Node
af: Mode

en: All
af: Alle

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Location
af: Ligging

en: next
af: volgende

en: Profile
af: Profiel

en: Attachments
af: Aanhangsels

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: previous
af: vorige

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Apply
af: Pas toe

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: Main menu
af: Hoofkieslys

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
