OpenPublic (7.x-1.7) - en to te translation catalogue (40 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Content
te: సారము

en: Author
te: రచయిత

en: Description
te: వివరణ

en: more
te: మరిన్ని

en: Resources
te: వనరులు

en: Login
te: ప్రవేశించుము

en: Image
te: బొమ్మ

en: Summary
te: సారాశం

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Display
te: చూపు

en: Menu
te: మెనూ

en: Attachment
te: జోడింపు

en: action
te: చర్య

en: Files
te: ఫైళ్లు

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Address
te: చిరునామా

en: next
te: తదుపరి

en: First Name
te: మొదటి పేరు

en: Last Name
te: ఇంటి పేరు

en: Logout
te: నిష్క్రమించు

en: Attachments
te: జోడింపులు

en: ‹ previous
te: ‹ గత

en: next ›
te: తదుపరి ›

en: previous
te: గత

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Select
te: ఎంచుకోండి

en: « first
te: « మొదటి

en: last »
te: చివరి »

en: Full Name
te: పూర్తి పేరు

en: Dates
te: తేదీలు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: Blog entry
te: బ్లాగు టపా
