OpenPublic (7.x-1.8) - en to bg translation catalogue (40 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Status
bg: Статус

en: Content
bg: Съдържание

en: Author
bg: Автор

en: Description
bg: Описание

en: more
bg: още

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Image
bg: Снимка

en: Summary
bg: Обзор

en: link
bg: връзка

en: Display
bg: Дисплей

en: Menu
bg: Меню

en: Attachment
bg: Прикачен файл

en: action
bg: действие

en: Node
bg: Материал

en: All
bg: Всички

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Location
bg: Местоположение

en: Thumbnail
bg: Умалена

en: Media
bg: Медия

en: Address
bg: Адрес

en: next
bg: Следваща

en: Profile
bg: Профил

en: Attachments
bg: Прикачени файлове

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: previous
bg: Предишна

en: image
bg: изображение

en: Apply
bg: Търси

en: Select
bg: Избери

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Dashboard
bg: Табло

en: Main menu
bg: Основно меню

en: Blog entry
bg: блог запис

en: User menu
bg: Потребителско меню
