OpenPublic (7.x-1.9) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Status
br: Statud

en: Menu
br: Lañser

en: Node
br: Skoulm

en: Page
br: Pajenn

en: Logout
br: Digevreañ
