OpenPublic (7.x-1.9) - en to he translation catalogue (71 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Content
he: תוכן

en: Author
he: מחבר/ת

en: Description
he: תיאור

en: more
he: עוד

en: Resources
he: מקורות

en: Login
he: כניסה

en: Reset
he: איתחול

en: Image
he: תמונה

en: Summary
he: תקציר

en: URL
he: כתובת URL

en: link
he: קישור

en: Display
he: תצוגה

en: Menu
he: תפריט

en: Event
he: אירוע

en: Attachment
he: צְרוּפָה

en: action
he: פעולה

en: Files
he: קבצים

en: Node
he: פריט תוכן

en: All
he: הכל

en: Block
he: בלוק

en: Page
he: דף

en: Location
he: מיקום

en: Term
he: סיווג

en: Thumbnail
he: תמונת אצבע

en: Media
he: מדיה

en: Address
he: כתובת

en: Desc
he: יורד

en: next
he: הבא

en: description
he: תיאור

en: Profile
he: פרופיל חבר

en: Defaults
he: ברירות מחדל

en: Logout
he: יציאה

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Department
he: מחלקה

en: Attachments
he: קבצים מצורפים

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Read More
he: המשך...

en: Document
he: מסמך

en: previous
he: קודם

en: image
he: תמונה

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Photo
he: תמונה

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
he: יצירת טופס או שאלון חדש שיהיו נגישים למשתמשים. התוצאות שנשלחות וסטטיסטיקה נשמרות ונגישות למשתמשים מורשים.

en: Apply
he: החל

en: Select
he: בחר

en: Add terms
he: הוספת סיווגים

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Organization
he: ארגון

en: Offset
he: היסט

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Dates
he: תאריכים

en: Autocomplete
he: השלמה אוטומטית

en: Dashboard
he: לוח הבקרה

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Checkboxes
he: תיבות סימון

en: Blog entry
he: רשומה בבלוג

en: User menu
he: תפריט משתמש

en: Branding
he: מיתוג

en: Slides
he: שקפים

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
