Open Public Europe (7.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Help
de: Hilfe

en: Header
de: Kopfbereich

en: Footer
de: Fußbereich

en: Your search yielded no results
de: Diese Suche lieferte keine Ergebnisse.

en: Read More
de: Weiterlesen

en: Unpublished
de: Unveröffentlicht

en: Skip to main content
de: Direkt zum Inhalt

en: First sidebar
de: Erste Seitenleiste

en: Second sidebar
de: Zweite Seitenleiste

en: Page top
de: Seitenanfang

en: Page bottom
de: Fußbereich
