Open Public Europe (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Help
el: Βοήθεια

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Your search yielded no results
el: Η αναζήτησή σας δεν έδωσε αποτελέσματα

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: First sidebar
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας
