Open Public Europe (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Help
fa: کمک

en:  in
fa:  در

en: Header
fa: سر صفحه

en: Footer
fa: پاورقی

en: Your search yielded no results
fa: جستجوی شما نتیجه‌ای در بر نداشت

en: Read More
fa: ادامه...

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Page top
fa: بالای صفحه
