Open Public Europe (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Help
fr: Aide

en:  in
fr:  dans

en: Header
fr: En-tête

en: Footer
fr: Pied de page

en: Your search yielded no results
fr: Votre recherche n'a donné aucun résultat

en: Unpublished
fr: non publié

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: First sidebar
fr: Première barre latérale

en: Second sidebar
fr: Seconde barre latérale

en: Page top
fr: Haut de page

en: Page bottom
fr: Bas de page

en: User menu
fr: Menu de l'utilisateur
