Open Public Europe (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Content
id: Konten

en: Help
id: Panduan

en: Footer
id: Teks bawah halaman

en: Your search yielded no results
id: Pencarian anda tidak membuahkan hasil

en: First sidebar
id: Sidebar pertama
