Open Public Europe (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Help
it: Aiuto

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Your search yielded no results
it: La ricerca non ha prodotto risultati

en: Unpublished
it: Non pubblicato

en: Skip to main content
it: Salta al contenuto principale

en: First sidebar
it: Prima barra laterale

en: Second sidebar
it: Seconda barra laterale

en: Page top
it: Inizio pagina

en: Page bottom
it: Fondo pagina
