Open Public Europe (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Your search yielded no results
kn: ನಿಮ್ಮ ಹುಡುಕಾಟಕ್ಕೆ ಯಾವುದೇ ಫಲಿತಾಂಶ ಬರಲಿಲ್ಲ

en: Page bottom
kn: ಪುಟದ ಕೆಳಗೆ
