Open Public Europe (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Help
lt: Pagalba

en: Header
lt: Atraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Your search yielded no results
lt: Nieko nerasta

en: Unpublished
lt: Nepublikuojamas

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: First sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: User menu
lt: Nario meniu
