Open Public Europe (7.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Your search yielded no results
my: သင့်ရှာဖွေသည့်အကြောင်းအရာအတွက် ရလာဒ်မရှိပါ/ ပြန်ကြားချက်များ မရရှိပါ

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်
