Open Public Europe (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Content
uk: Матеріали

en: Help
uk: Довідка

en:  in
uk:  в

en: Header
uk: Шапка

en: Footer
uk: Підвал

en: Your search yielded no results
uk: За вашим запитом нічого не знайдено

en: Unpublished
uk: Неопубліковане

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного матеріалу

en: First sidebar
uk: Перша бічна панель

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: User menu
uk: Меню користувача
