Open Public Europe (7.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Help
da: Hjælp

en:  in
da:  i

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Your search yielded no results
da: Din søgning gav ingen resultater.

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: First sidebar
da: Første sidepanel

en: Second sidebar
da: Andet sidepanel

en: Page top
da: Sidehovede

en: Page bottom
da: Sidefod
