Open Public Europe (7.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Help
et: Abi

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Your search yielded no results
et: Otsing ei andnud tulemusi

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: First sidebar
et: Esimene küljeriba

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: User menu
et: Kasutaja menüü
