Open Public Europe (7.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Help
is: Hjálp

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Footer
is: Síðufótur

en: Your search yielded no results
is: Leitingin hjá tær gav einki úrslit

en: Unpublished
is: Ikki givið út

en: First sidebar
is: Fyrsti síðubjálki
