Open Public Europe (7.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Help
kk: Көмек

en: Header
kk: Тақырып

en: Footer
kk: Футер

en: Your search yielded no results
kk: Сіздің іздеуіңіз еш нәтиже бермеді

en: First sidebar
kk: Бірінші жақ тақтасы
