Open Public Europe (7.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Help
ku: یارمەتی

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Your search yielded no results
ku: گەڕانەکەت بێ ئەنجام بوو

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: First sidebar
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە

en: User menu
ku: پێڕستی بەکارهێنەر
