Open Public Europe (7.x-1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Help
nn: Hjelp

en: Header
nn: Topptekst

en: Read More
nn: Les meir

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: First sidebar
nn: Fyrste sidestolpe

en: Page bottom
nn: Sideslutt
