Open Public Europe (7.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Help
pl: Pomoc

en:  in
pl:  w

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Your search yielded no results
pl: Nic nie znaleziono

en: Unpublished
pl: Anuluj publikację

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: First sidebar
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Second sidebar
pl: Drugi pasek boczny

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: User menu
pl: Menu użytkownika
