Open Public Europe (7.x-1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Content
ro: Conţinut

en: Help
ro: Ajutor

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Your search yielded no results
ro: Căutarea dumneavoastră nu are nici un rezultat

en: Skip to main content
ro: Mergi la conţinutul principal

en: First sidebar
ro: Prima bară laterală

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii
