Open Public Europe (7.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Help
ru: Справка

en:  in
ru:  в

en: Header
ru: Заголовок

en: Footer
ru: Подвал

en: Your search yielded no results
ru: Не найдено ни одного документа

en: Unpublished
ru: Снято с публикации

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: First sidebar
ru: Первая боковая панель

en: Second sidebar
ru: Вторая боковая панель

en: Page top
ru: Верхняя страница

en: Page bottom
ru: Подвал страницы

en: User menu
ru: Меню пользователя
