Open Public Europe (7.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Help
sk: Pomoc

en: Header
sk: Nadpis

en: Footer
sk: Päta

en: Your search yielded no results
sk: Vyhľadávanie neprinieslo žiadne výsledky.

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: First sidebar
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: User menu
sk: Používateľské menu
