Open Public Europe (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Help
sv: Hjälp

en:  in
sv:  i

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Your search yielded no results
sv: Din sökning gav inget resultat

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: First sidebar
sv: Första sidospalten

en: Second sidebar
sv: Andra sidospalten

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: User menu
sv: Användarmeny
