Open Public Europe (7.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Help
tr: Yardım

en: Header
tr: Başlık

en: Footer
tr: Dipnot

en: Your search yielded no results
tr: Aramanız bir sonuç çıkarmadı

en: First sidebar
tr: İlk kenar çubuğu

en: Page top
tr: Sayfa başı

en: Page bottom
tr: Sayfa dibi
