Open Public Europe (7.x-1.0-beta2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Unpublished
vi: Đã bỏ công bố

en: Page bottom
vi: Cuối trang
