Open Public Europe (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Help
af: Hulp

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Your search yielded no results
af: Jou soektog het geen resultate opgelewer nie

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: First sidebar
af: Eerste kantkolom

en: Second sidebar
af: Tweede kantkolom
