Open Public Europe (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Help
ast: Aida

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Your search yielded no results
ast: La gueta nun dió con resultaos
