Open Public Europe (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Help
bg: Справка

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Your search yielded no results
bg: Няма съвпадения по Вашата заявка

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: User menu
bg: Потребителско меню
