Open Public Europe (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Help
eu: Laguntza

en:  in
eu:  non

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Your search yielded no results
eu: Zure bilaketak ez du emaitzarik lortu

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: First sidebar
eu: Lehen albo-barra

en: Second sidebar
eu: Bigarren albo-barra

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: User menu
eu: Erabiltzaile menua
