Open Public Europe (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Help
gl: Axuda

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Your search yielded no results
gl: A súa busca non produciu ningún resultado

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: First sidebar
gl: Primeira barra lateral

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: User menu
gl: Menú de usuario
