Open Public Europe (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Help
hi: मदद

en:  in
hi:  में

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Footer
hi: पादलेख

en: Your search yielded no results
hi: आपकी खोज में कोई परिणाम नहीं मिले

en: Unpublished
hi: अप्रकाशित

en: Page top
hi: पृष्ठ का शीर्ष

en: Page bottom
hi: पृष्ठ के नीचे

en: User menu
hi: उपयोगकर्ता मेनू
