Open Public Europe (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Help
km: ជំនួយ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Your search yielded no results
km: ការ​ស្វែងរក​របស់​អ្នក​គ្មាន​លទ្ធផល

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: First sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ដំបូង

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ
