Open Public Europe (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Help
ne: सहयोग

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Your search yielded no results
ne: तपाईँको खोजीको केहि पनि परिणाम भेटिएन

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल
