Open Public Europe (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Your search yielded no results
ug: ھىچنىمىنى تاپالمىدى

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى

en: User menu
ug: تىزىملىك
