Open Public Europe (7.x-1.1-beta1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Help
ar: المساعدة

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Your search yielded no results
ar: لا نتائج لعملية البحث

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: First sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷول

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة
