Open Public Europe (7.x-1.1-beta1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Help
bg: Помощ

en: Header
bg: Заглавна част

en: Footer
bg: заключителна част

en: Your search yielded no results
bg: Няма съвпадения по Вашата заявка
