Open Public Europe (7.x-1.1-beta1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Help
ca: Ajuda

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Your search yielded no results
ca: La vostra cerca no ha tornat cap resultat.

en: Unpublished
ca: No publicat

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: First sidebar
ca: Primera barra lateral

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: User menu
ca: Menú d'usuari
