Open Public Europe (7.x-1.1-beta1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Help
cs: Nápověda

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Your search yielded no results
cs: Vyhledávání nepřineslo žádné výsledky.

en: Unpublished
cs: Nevydáno

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: First sidebar
cs: První postranní panel

en: Second sidebar
cs: Druhý postranní panel

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky
