Open Public Europe (7.x-1.1-beta1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Help
fi: Ohje

en:  in
fi:  /

en: Header
fi: Otsikko

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Your search yielded no results
fi: Haku ei tuottanut tuloksia.

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: First sidebar
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna
