Open Public Europe (7.x-1.1-beta1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Help
he: עזרה

en: Header
he: כותרת

en: Footer
he: הודעה בתחתית האתר

en: Your search yielded no results
he: לא נמצאו תוצאות.

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Second sidebar
he: עמודה שנייה

en: Page bottom
he: תחתית הדף
