Open Public Europe (7.x-1.1-beta1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Help
hr: Pomoć

en:  in
hr:  u

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Your search yielded no results
hr: Nema rezultata za traženu pretragu

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: First sidebar
hr: Privi sidebar

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: User menu
hr: Korisnički izbornik
