Open Public Europe (7.x-1.1-beta1) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Help
hu: Súgó

en:  in
hu:  benne

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Your search yielded no results
hu: Nincs találat.

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: First sidebar
hu: Első oldalsáv

en: Second sidebar
hu: Második oldalsáv

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: User menu
hu: Felhasználói menü
